سلمان فارسی

از سال 1388 بر اساس تدابیر مرکز المپیاد دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امور دانشجویی و فرهنگی موسسه آموزش عالی سلمان (کمیته اجرایی) به عنوان مجری و برگزار کننده، المپیاد علمی مقدماتی را بین دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در استان های خراسان رضوی– شمالی– جنوبی و سمنان  با همکاری اعضای هیات علمی دانشگاهها و موسسات شرکت کننده (کمیته علمی) بطور موفقیت آمیز همه ساله  برگزار نموده است و برگزیدگان برتر را به مرحله نیمه نهایی که رقابت علمی بین کلیه دانشگاههای کشور است معرفی نماید.

 موجب افتخار است که تعدادی از دانشجویان این موسسه و سایر دانشگاهها و موسسات غیرانتفاعی نیز توانسته اند در المپیاد کشوری بین دانشجویان دانشگاههای دولتی مقام برتر را کسب نمایند.

تاکنون 8 دوره المپیاد مقدماتی در موسسه آموزش عالی سلمان بین دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان های یاد شده برگزار گردیده است.

از دانشجویان علاقه مند در هر رشته تحصیلی برای حضور در این مسابقه علمی دعوت می شود، جهت ثبت نام و کسب اطلاع به مدیر گروه آموزشی ذیربط مراجعه نمایند.

خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه سایت از جدیدترین و آخرین اخبار موسسه مطلع شوید .

ریاست موسسه

همه ما مسئولین در موسسه آموزش عالی سلمان با آرزوی شادی و موفقیت برای همه جوانان کشورمان آماده ایم که هر نوع همکاری با شما برای ایجاد محیطی آرام بخش کاملا علمی و فرهنگی اجتماعی در این موسسه داشته باشیم و بنابراین از هرگونه پیشنهاد و ارائه راه حل استقبال میکنیم.

 

تشکل های دانشجویی